БиоХлор
Аннотация
Біохлор ТУ У 24.1-32436433-001:2006 № реєстрації в Україні - 000039, от15.02.2007г. № реєстрації в РФ - 77.99.36.2.У.8154.10.07,от 08.10.2007 р.
Нова редакція № 05.03.02-08/136 , від. 01.03.2012 р. Нова редакція в Україні – висновок від 06.03.2017 р. №602-123-20-5/4967.
Склад засобу : гіпохлорит натрію (зміст активного хлору - 7,0-9,0); миючі, ароматизуючи та стабілізуючі добавки.
Призначення засобу :
Препарат можна використовувати для дезинфекції поверхонь в приміщеннях, санітарно-технічного устаткування, посуду, білизни, виробів медичного призначення, предметів догляду за хворими при інфекціях бактерійної (включаючи туберкульоз), грибкової і вірусної (включаючи гепатити і СНІД) етіології в інфекційних вогнищах, в лікувально-профілактичних установах, лабораторіях, донорських пунктах, відділеннях переливання крові, для проведення профілактичної, поточної і завершальної дезинфекції, в аптеках, учбових і дитячих установах, квартирах, залізничному і суспільному транспорті, в готелях, гуртожитках, будинках відпочинку і пансіонатах, підприємствах торгівлі і громадського харчування, лазнях, басейнах, суспільних туалетах, в місцях проведення спортивних змагань .
Клас небезпеки - IV (мало небезпечні речовини по ГОСТ 12.1.007-76). Не надає сенсибилизирующего дії. Засіб дозволений для застосування у присутності пацієнтів.
Спектр антимікробної активності: грам позитивні і грам негативні бактерії (включаючи збудників туберкульозу і холери), віруси (включаючи поліовірусів , віруси гепатитів, ВИЧ, герпесу, грипу і ін.), патогенні грибів родів Candida і збудників дерматомікозів.
Основні функціональні властивості:
- поєднання дезинфікуючої, миючої і такої, що дезодорує дії;
різноманітність методів застосування - протирання, зрошування, замочування, занурення;
- відсутність корозійної і іншої побічної дії на матеріали оброблюваних об'єктів;
- не обезбарвлює тканини;
- не займистість та вибухонебезпечність препарату та його робочих розчинів;
- ефективність робочих розчинів при високому білковому навантаженні - при обробці об'єктів сильно забруднених органічними речовинами;
- не фіксує органічні забруднення на оброблюваних об'єктах;
- підвищення біоцидних і миючих властивостей при використанні нагрітих робочих розчинів і посилення їх миючих властивостей при додаванні кальцинованої соди;
- стабільність концентрату (180 днів) і робочих розчинів (14 днів до початку застосування);
- ефективність робочих розчинів в низьких концентраціях (від 0,1% до 3,8% по препарату), тобто можливість приготувати з 1 л концентрату до1000 л. робочого розчину;
- низька витрата розчинів на одиницю площі оброблюваної поверхні (зазвичай - 100 мл/м );
- простота, зручність і економічність при транспортуванні і зберіганні концентрату, приготуванні і використанні робочих розчинів;
- не потрібні особливі умови для зберігання концентрату і дорогі заходи безпеки при використанні розчинів;
- просте приготування робочих розчинів шляхом розведення концентрату питною водою .
Поставляється в полімерних флаконах ємкістю 1 л і каністрах ємкістю 10., 20 л.
Порівняльна характеристика Біохлора з аналогічними препаратами має ряд переваг:
- застосування антимікробних домішок Бронопол в препараті Біохлор , дозволяє пролонгувати антимікробні та бактерицидне дії у перебігу 24 годин і після обробки.
- використання гіпохлорита натрію вилученого на пристрій АКВА , де використані початкові матеріали як сіль екстра та очищена до дистильованої вода, дозволяє повністю виключити в складі Біохлор присутність важких металів, кальцію, магнію.
- відсутність кислотних з'єднань окрім рН (луг) виключає в тимчасовому режимі розкладання на шкідливих організму хлорати . а маючи нейтральне середовище, розкладається на кисень і натрій хлор, що дозволяє вигідно віднести препарат Біохлор до екологічно чистим.
- використання ПАВ «EMPIGEN OB»» фірми HUHUNTSMAN дозволяє досягти максимального співвідношення миюче – чистящого, антикорозійного та стабілізуючого ефекту.