Фасовка: 1л, 2л, 3л, 4л, 5л, 10л и 20л.

ЦЕНА: ***

БиоХлор

средство стерилизации и дезинфекции

концентрат

БиоХлор дезпрепарат для проведения текущей, заключительной дезинфекции, а также для проведения профилактической дезинфекции

 • Поставляется в виде концентрата

 • Расход: 3...5 мл на 10 лит воды

По истечении времени обеззараживания, гипохлорит натрия распадается на NaCl - (соль) и кислород, не принося никакого вреда живым организмам.

Препарат имеет: регистрацию МОЗ, методические указания, сертификат, заключение СЭС.

Назначение

Для дезинфекции посуды, белья, уборочного материала, поверхностей в лечебно профилактических учреждениях, санитарно-технического оборудования, на подвижном составе, объектах железнодорожного транспорта, вокзалах, метрополитене, предприятиях общественного питания и коммунального хозяйства, при проведении текущей заключительной дезинфекции, а также для проведения профилактической дезинфекции.


Спектр антимикробной активности

Грамположительные и грамотрицательные бактерии (включая полиовирусов, вирусы гепатитов, ВИЧ, герпеса, гриппа), патогенных грибов рода Candida и возбудителей дерматомикозов.


Состав средства

Гипохлорит натрия (содержание активного хлора - 5,0-9,0) ПАВ EMPSGEN OB, ароматизирующие, антимикробные и стабилизирующие добавки.

Техника безопасности

При работе со средством «Биохлор» и его растворами, необходимо защищать кожу рук резиновыми перчатками, а глаза очками, соблюдать правила личной гигиены.


Способ хранения

Хранить в вертикальном положении, в темном прохладном проветриваемом помещении, в местах недоступных для детей, отдельно от лекарственных препаратов.


Гарантийные обязательства

Содержание активного хлора в течение 6 мес. не ниже 7%, срок годности 12 мес., после окончания срока годности провести анализ на активный хлор и использовать согласно методическим рекомендациям.

Применение

Режим условия и сферы применения изложены в методических рекомендациях.

Методичка

СЭС

Лист-роз'яснення

Біохлор ТУ У 24.1-32436433-001:2006 № реєстрації в Україні - 000039, от15.02.2007г. № реєстрації в РФ - 77.99.36.2.У.8154.10.07,от 08.10.2007 р.

Нова редакція № 05.03.02-08/136 , від. 01.03.2012 р. Нова редакція в Україні – висновок від 06.03.2017 р. №602-123-20-5/4967.

Склад засобу : гіпохлорит натрію (зміст активного хлору - 7,0-9,0); миючі, ароматизуючи та стабілізуючі добавки.

Призначення засобу :

Препарат можна використовувати для дезинфекції поверхонь в приміщеннях, санітарно-технічного устаткування, посуду, білизни, виробів медичного призначення, предметів догляду за хворими при інфекціях бактерійної (включаючи туберкульоз), грибкової і вірусної (включаючи гепатити і СНІД) етіології в інфекційних вогнищах, в лікувально-профілактичних установах, лабораторіях, донорських пунктах, відділеннях переливання крові, для проведення профілактичної, поточної і завершальної дезинфекції, в аптеках, учбових і дитячих установах, квартирах, залізничному і суспільному транспорті, в готелях, гуртожитках, будинках відпочинку і пансіонатах, підприємствах торгівлі і громадського харчування, лазнях, басейнах, суспільних туалетах, в місцях проведення спортивних змагань .

Клас небезпеки - IV (мало небезпечні речовини по ГОСТ 12.1.007-76). Не надає сенсибилизирующего дії. Засіб дозволений для застосування у присутності пацієнтів.

Спектр антимікробної активності: грам позитивні і грам негативні бактерії (включаючи збудників туберкульозу і холери), віруси (включаючи поліовірусів , віруси гепатитів, ВИЧ, герпесу, грипу і ін.), патогенні грибів родів Candida і збудників дерматомікозів.

Основні функціональні властивості:

 • - поєднання дезинфікуючої, миючої і такої, що дезодорує дії;

різноманітність методів застосування - протирання, зрошування, замочування, занурення;

 • - відсутність корозійної і іншої побічної дії на матеріали оброблюваних об'єктів;

 • - не обезбарвлює тканини;

 • - не займистість та вибухонебезпечність препарату та його робочих розчинів;

- ефективність робочих розчинів при високому білковому навантаженні - при обробці об'єктів сильно забруднених органічними речовинами;


 • - не фіксує органічні забруднення на оброблюваних об'єктах;

 • - підвищення біоцидних і миючих властивостей при використанні нагрітих робочих розчинів і посилення їх миючих властивостей при додаванні кальцинованої соди;

 • - стабільність концентрату (180 днів) і робочих розчинів (14 днів до початку застосування);

 • - ефективність робочих розчинів в низьких концентраціях (від 0,1% до 3,8% по препарату), тобто можливість приготувати з 1 л концентрату до1000 л. робочого розчину;

 • - низька витрата розчинів на одиницю площі оброблюваної поверхні (зазвичай - 100 мл/м );

 • - простота, зручність і економічність при транспортуванні і зберіганні концентрату, приготуванні і використанні робочих розчинів;

 • - не потрібні особливі умови для зберігання концентрату і дорогі заходи безпеки при використанні розчинів;

- просте приготування робочих розчинів шляхом розведення концентрату питною водою .

Поставляється в полімерних флаконах ємкістю 1 л і каністрах ємкістю 10., 20 л.

Порівняльна характеристика Біохлора з аналогічними препаратами має ряд переваг:

- застосування антимікробних домішок Бронопол в препараті Біохлор , дозволяє пролонгувати антимікробні та бактерицидне дії у перебігу 24 годин і після обробки.

- використання гіпохлорита натрію вилученого на пристрій АКВА , де використані початкові матеріали як сіль екстра та очищена до дистильованої вода, дозволяє повністю виключити в складі Біохлор присутність важких металів, кальцію, магнію.

- відсутність кислотних з'єднань окрім рН (луг) виключає в тимчасовому режимі розкладання на шкідливих організму хлорати . а маючи нейтральне середовище, розкладається на кисень і натрій хлор, що дозволяє вигідно віднести препарат Біохлор до екологічно чистим.

- використання ПАВ «EMPIGEN OB»» фірми HUHUNTSMAN дозволяє досягти максимального співвідношення миюче – чистящого, антикорозійного та стабілізуючого ефекту.